Перші Мечниківські читання

Перші Мечниківські читання до Дня пам’яті Нобелівського лауреата І.І. Мечникова відбулися на базі музею 14-15 липня 2016 року. Тема міжнародної меморіальної наукової конференції: «Сучасні проблеми екології, імунітету та ортобіозу в світлі наукових ідей І.І. Мечникова».

Учасниками її стали науковці, які мають відношення до великої спадщини Мечникова і є його послідовниками. Символічно, що саме на малій батьківщині вченого відбулася подія, про яку координатор клубу історії Харківської медицини Ігор Серебренніков сказав: «Дворічна об’єднала Європу, Азію й Америку».

Ілля Стамблер і Люба Віканські з Ізраїлю – наші сучасники, вчені послідовники Мечникова, які впродовж року допомагали нам в оформленні експозиції музею, − теж виступали з доповідями і презентаціями своєї роботи. Дуже задоволені участю в конференції директор музею історії Одеського національного університету ім.. І.І. Мечникова, кандидат історичних наук В’ячеслав Кузнецов, директор музею історії медицини ім.. П. Страдиня в Ризі Юріс Салакс, автор книги про нашого земляка Семен Рєзнік, який зараз проживає в Вашингтоні та інші. (фото 15 липня).

DSC09798 DSC09803 DSC09851

Добавить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.

Translate »